ZİNGAP EVDEN EVE NAKLİYAT LTD.ŞTİ

Nakliyat sektörü, insanoğlunun dünya üzerinde varoluşundan bu yana gelişimini aynı oranda sürdürmüş ve bir sektör oluşmasını sağlamıştır. Anadolu yakaı bölgesinde taşımacılıkta büyük bir rol üstlenen şirketimiz güvenilir ve uzman ekibiyle eşyalarınızı yeni yuvanıza hasarsız ve garantili bir transfer işlemini sunmaktadır.Anadolu yakası bölgesinde en çok tercih edilen ev taşıma şirketlerinden biri olan zingap nakliyat 70.000 TL değerinde sevk sigortası ile iki nokta arasında oluşabilecek tüm hasarları karşılayan tek sigortalı nakliyat firmasıdır.Anadolu yakası nakliyat firması taşıma ücretlerinde eşyanın miktarına göre ve kesinlikle expertiz yapılmadan fiyat sunmamaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Alanlar

EVDEN EVE NAKLİYAT

08:30 itibari ile eşyalarınızın paketlenme işlemine başlanmaktadır. En ufak eşyalarınızın dahi paketlenmesi, araca doğru şekilde yerleştirilmesi, kıyafetlerinizin portatif dolaba yerleştirilmesi, değerli eşyalarınızın özel kilit sistemine sahip kasalarımıza yerleştirilmesi ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Taşıma noktasından araçlarımıza yerleştirilen eşyalarınız maksimum 5 saat sürede varış noktasına ulaştırılır ve talebiniz doğrultusunda montaj işlemleri gerçekleştirilerek teslim edilir.

ŞEHIRLER ARASI NAKLİYAT

Şehirler arası taşımacılık sektöründe de hizmet veren Zingap Evden Eve Nakliyat firması, 81 ilde hizmet vermektedir. İstanbul’dan Kars’a İzmir’den Ardahan’a eşyalarınız güvenle paketlenerek varış noktasına teslim edilir. Yolculuk süresince deneyimli ekimizin garantisi altında bulunan eşyalarınızı varış noktasına ulaşana kadar GPS ile takip edebilir, bilgilendirme SMS’leri ile eşyalarınızın durumunu ve varış saatini an ve an takip edebilirsiniz.

EV DEPOLAMA

Ev depolama tabiri, eşyalarınızın belirtilen konumdan alınması, ve sizin belirttiğiniz tarihte belirtilen adrese taşınması ve yerleştirilmesini kapsar. Zingap Evden Eve Depolama, kurulduğu ilk yıldan beri ev depolama sektöründe 1500’nin üzerinde müşteriye hizmet vermektedir. Adresinizden alınan eşyalarınız, teslim tarihine kadar Zingap Evden Eve Nakliyat firmasının sigortası altındadır. Teslim gününde evinizden alınan en ufak eşyalarınızdan ziynet eşyalarınıza kadar tüm eşyalarınız 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Dilediğiniz zaman eşya depolama bölgemizden eşyalarınızı izleyebilir, eşyalarınızın durumunu gelip görebilir, dilediğiniz zaman depodan çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

KURUMSAL NAKLİYAT

Kurumsal nakliyat sektörü çerçevesinde, büyük işyerlerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması Zingap Evden Eve Nakliyat güvencesi altındadır. 18 araçlık geniş filosu ve 36 kişilik uzman ekibi ile kurumsal eşyalarınız hızla ve güvenle taşınmaktadır. Taşınan eşyalarınızın teslimi maksimum 8 saat içerisinde gerçekleşmektedir. 

OFİS TAŞIMACILIĞI

Şehir içi ve Şehirler arası ofis taşımacılığı çerçevesinde ofisinizin bulunduğu konumdan başka bir konuma taşınması firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Eşyalarınızın demonte ve montaj işlemleri, ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Ofisinizde bulunan elektronik eşyalarınız zarar görmeden paketlenerek, kurulumu yine ustalarımız tarafından gerçekleştirilmektedir.